Nástin cen a výpočet konečné fakturace zákazníkovi je orientační. Důležitá jsou další specifika a okolnosti zakázky a případně zohledněné speciální požadavky. Aktualizace platí pro rok 1Q/2024 (aktulizace proběhla 16.1.2024)

Ceny jsou uvedeny bez DPH, optimální je, se na cenu přímo dotázat, po krátkém stručném popisu Vaší situace jsme schopni Vám podat lepší a přesnější nabídku. Cenové nabídky na velké komplexy budov a objektů jsou zpoplatněny. Jejich cena se v případě výběru naší společnosti odečte od celkové ceny revizí. Děkujeme za pochopení.

Příklad č.1 – Cena revize elektro pro rodinný dům – novostavba

Varianta A) – malý bungalov – 1x elektroměr a 1x hlavní domovní rozvaděč, přízemní patro do 10 místností, zastavěná plocha cca 100m2, kontrola projektové dokumentace, provedení revize a vypracování revizní zprávy = cca 4 500,- bez DPH + doprava na místo

Varianta B) Rodinný dům – novostavba – 1x elektroměr + 3 x rozvaděč, přízemí (1.NP), 2.NP, 3.NP, celkem do 30 místností, zastavěná plocha cca 150m2, kontrola projektové dokumentace, provedení revize a vypracování revizní zprávy cca 11 000,- bez DPH + doprava na místo

Příklad č.2 – Cena revize elektro NN – Administrativní budova

Varianta A) – malá kancelářská budova se 4 kancelářemi, sociálním zázemím a parkovacím místem, 1x elektroměr + 1x rozvaděč do 80 prvků. Zastavěná plocha cca 125m2, provedení revize a vypracování revizní zprávy = cca 5-7 000,- bez DPH + doprava na místo.

Varianta B) – velká administrativní budova, jedno sklepní a tři nadzemní podlaží. 50 kanceláří. Na každém patře 2x hlavní rozvaděč pro dané křídlo + 4x menší podružný rozvaděč. Sociální zázemí, přímotopy, bojlery, kotel, 1x elektroměr. Kontrola projektové dokumentace, provedení revize a vypracování revizní zprávy cca 50-65 000,- bez DPH + doprava na místo.

Revize elektrických spotřebičů ceník:

Profesionální provedení a velmi rychlé dodání protokolů (do 3 pracovních dnů od ukončení měření).

  • Revize spotřebičů do 100ks – cena 127kč bez DPH za ks, min. fakturace však 1600kč bez DPH
  • Revize spotřebičů od 101 do 1000ks – cena 124kč bez DPH za ks
  • Revize spotřebičů od 1001 do 10 000ks – cena 117kč bez DPH za ks
  • Revize spotřebičů nad 10 000ks – individuální smluvní podmínky

Ceny pro revize elektrických spotřebičů jsou konečné, obsahují veškeré náležitosti jako štítky a značení, měření požadovaných elektrických veličin, posouzení, zpracování protokolů a karet, veškerý tisk, kompletaci dokumentace a její předání. Jde o komplexní službu – žádné dodatečné náklady.

Doprava:

Litoměřice doprava zdarma. Jako dopravu účtujeme 12,6kč bez DPH za 1km cesty. Cena dopravy je evidována z adresy dodavatele služby na adresu zákazníka a zpět.

Přijímáme kryptoměny:

Bitcoin: přijímáme Bitcoin se slevou 8% oproti běžné fakturaci

Naše BTC adresa: 1Letu1wUj9atFfLKoRCnmr8UsYkRtYgtcQ — https://www.blockchain.com/btc/address/1Letu1wUj9atFfLKoRCnmr8UsYkRtYgtcQ

Faktury lze hradit Bitcoinem.
Přijímáme Bitcoin! – Bitcoin accepted here!Litecoin: přijímáme Litecoin se slevou 3% oproti běžné fakturaci

Naše LTC adresa: LVhm1QNMe3QHkjtiyR42e8KKqNAsGQ3eJk — https://litecoinblockexplorer.net/address/LVhm1QNMe3QHkjtiyR42e8KKqNAsGQ3eJk

Faktury lze hradit Litecoinem.
Přijímáme Litecoin! – Litecoin accepted here!

Ostatní kryptoměny (zejména stablecoiny USDT/USDC) nepřijímáme. Lze jimi však faktury hradit přes platební brány, kde se daná kryptoměna smění na BTC/LTC.