Provádíme revize elektro pro drobné firmy a podnikatele. Zakázka začíná dohodou na rozsahu revizí a prací. Optimální čas pro realizaci zakázky je dohoda na termínu provádění revizí elektro nejméně cca 1-2 týdny před jejich plánovaným prováděním.

Co od nás dostanete:

Revize dodáme v ucelených zprávách a protokolech a to v zatříděné dokumentaci (šanonu/deskách). Zprávy jsou dodávány ve třech originálech, z nichž dva zůstavají zákazníkovi. Dle Vašich přání a nároků je možné dokumentaci digitalizovat.

Čas a nároky na provedení revizí elektro:

Podnikatelé a firmy nás nejčastěji poptávají na revize elektrické instalace, hromosvodů a spotřebičů. Často je kladen důraz na rychlost provedení, zpracování a odevzdání. Realizace je prováděna v krocích, které spolu procesně souvisí tak, abychom šetřili čas našich zákazníků a přitom co nejméně omezili jejich provoz. Dodání dokumentace je dle náročnosti (velikosti a množství) prací, standartně dokumentaci dodáme do týdne po ukočení revizí.

Nejčastější nabídka/dodávka revize elektro pro firmy:

Revize elektrické instalace administrativní budovy, výrobních, řemeslných nebo průmyslových prostor:

  • Revize přípojky od RIS po odběrné místo (včetně) tj. připojení na RIS a revize elektroměru
  • Revize pevné elektrické instalace NN (nízkého napětí do 1000V) v objektu (např. areál s objekty: administrativní budova, výrobní hala, dílny, garáže, venkovní prostor apod…)
  • Elektro revize strojů
  • Revize elektro průmyslových linek a výrobních jednotek
  • Revize svářeček, příp. revize elektro svářecích zařízení pro obloukové svařování
  • Revize hromosvodů
  • Partnerská spolupráce s firmami v oblasti dodávek tepelných čerpadel, klimatizací a fotovoltaických řešení od drobné po střední klientelu (tj. po ukončení montáže zařízení provedení revize elektro na místě).